Jídlo25896

Poradíte, jak vyřešit problémy s aplikacemí na mobilu Sony Xperia E1?

Původní neotázka
Mám mobil Sony Xperia E1 Mám tam mnoho aplikaci

a píše mi to at si nějaké aplikace odinstaluji jenže když jdu do nastavení aplika a kliknu na nějaou aplikaci mobil se sekne a sám vypne.. a hned sám i zapne takže nemohu aplikaci odinstalovat. Co stím?

Odpovědi
tforro

Že by reset do továrního nastavení?

jáára

>>ROOT >> Čistej Android

Jiří Bohumil

Nejdříve reset do továrního nastavení,v nas­tavení a zálohování a obnovení továrních dat. To by mělo vymazat všechny data a nainstalované aplikace. Aplikace vložené přímo do OS výrobcem zůstanou v mobilu. Pak je ale nutno všechny potřebné aplikace nainstalovat znova. Rootnutí a instalace nového OS není ale jednoduché. Pak je ještě možné provést vymazání a nastavení přes Recovery systém. Do toho je možno se dostat kombinaci stisku zesílení a vypínače. To je nutno vyzkoušet. Je to různé podle výrobce a OS. Ale pozor, vždy je nutno si zálohovat všechna důležitá data!!! Pokud to neprovedeš, o všechny přijdeš!!!

cochee

Prosímtě, Jídlo, přečíst Kodex! Takto není možno otázku položit, tys vlastně žádnou nepoložil. Otázka je až na konci tvého dlouhého povídání.