koník.

Jak správně odinstalovat aplikaci v telefonu či tabletu?

Nevim jakým způsobem nejlépe odinstalovat aplikaci, aby se zároveň vymazali i tou aplikací vytvořené účty, záložky, složky a prostě vše a nezůstavalo mi tam takové to zbytečné „smetí“ ? Napadá mě pár způsobů ale nevim jaký je ten pravý.

  1. Vlézt do marketu a tam u příslušné app zvolit „odinstalovat“
  2. Jít do menu telefonu/tabletu a v menu zvolit „odstranit“

3.Jít do správy app a tam dát „odinstalovat“
4.Jít do správy app zvolit „vynutit ukončení“ pak zvolit „mazání dat“ a nakonek kliknout na „odinstalovat“
Díky za rady a tipy

Odpovědi
Bedy

Podle slovníku bych tipoval, že máte Android. Já osobně bych zkusil možnost č.4, jste-li trošku pokročilý uživatel jinak bych šel do možnosti č. 3.
Zkuste si počkat i na jiné odpovědi,možná, že někdo s Androidem má víc zkušeností.

mariohlas

Mnoho aplikací odinstalovat NElze – buď jsou v základu Androidu nebo je tam „nacpal“ výrobce mobilu. Ale ty, které jste si stáhl sám, můžete bez problémů odinstalovat pomocí aplikace „Easy uninstaller“ (česky), kterou si můžete bezplatně stáhnout v „Obchod Play“. (V té aplikaci se sice zobrazí i ty NEodstranitelné, ale pokud je budete chtít odinstalovat, nabídne Vám to jenom „Chcete tuto aplikaci nahradit tovární verzí ?“ – to rozhodně NEpotvrzujte !!! – bylo by to z bláta do louže.)