Majkl95

Jaký máte názor na windows phone? je to dobrý systém?

Jaký máte názor na windows phone? je to dobrý systém? :) Já ho vůbec neznám :((( je to jak na počítači? děkuju :)
Doplňuji:
Aha já myslel že když je to Windows tak je to podobný počítači. :D Nevadí díky za odpovědi ale asi do toho Windowsu na mobilu půjdu jak tak vidím no. tak děkuju :))

Nejlepší odpověď
Bedy

Já jsem vystřídal a vyzkoušel několik operačních systémů a můžu říct, že Windows Phone je asi nejlepší. Je svižný, rychlý, nemusíte se bát virů apod.
Bohužel jak na počítači to není, programy a hry co znáš z počítače ti tam nepojedou. Pokud znáš ale Windows 8 tak je to dost podobný tomu Metru.

Ono telefony mají jiné procesory, jinou strukturu, než počítače, proto to tam nejede. určitě se Windows Phone neboj 😉
Doplňuji:
Funna: Co je prosím na Windowsu přiblblého? To by mě celkem zajímalo. Díky za odpověď

Další odpovědi
Funna

pokud jsi fanoušek toho přiblblého windowsu, tak je dokonalý…ale já bych ho nebrala ani náhodou a na Android nedám dopustit…
to jsme ti asi moc neporadili, co?
Doplňuji:
bedy…tak jako bych si nikdy nekoupila Nokii, protože mě ještě v dobách tlačítkových telefonů odradila podivným, nepraktickým a neintuivním ovládáním…tak teď po zkušenostech z win, už ho prostě nechci…jestli tobě vyhovuje…tvůj problém…ale naštěstí všichni nejsou stejní…takže ani nokii, ani win…

Nejlepší systém na světě, pokud nejste fanoušek toho šíleně zasekanýho Androidu
Doplňuji:
s počítačem to nemá nic společnýho, jen se s ním lépe manipuluje, mám ho už skoro rok a ani jednou se mi nesekl. Je mi *náct let, mám ho plnej her a jede jak hodinky

cochee

Plně souhlasím s Bedym, který to tu momentálně ještě nenapsal. Ale určitě napíše.

anonym

rozhodně to nejsou Windows … ten název používá windows phone pouze z marketingových důvodů jinak aplikací pro windows phone je velmi málo. Na mobilním trhu se prosadil daleko lépe Android od Googlu, tterý teď drží 80% trhu dotykových telefonů a vývojáři her i aplikací se na něj spolu s iphonem zaměřují. S windows phone budete vždy tak trochu na okraji zájmu, mnohé aplikace nebudete mít vůbec k dispozici … osobně bych dnes volil raději android, který je vyladěný a množství aplikací je nesrovnatelně vyšší (v důslekdu konkurence mezi výojáři jsou podobně kvalitní nebo i kvalitnější aplikace než na windows phone na androidu podstatně levnější)