Avatar uživatele
Majkl95

Jaký máte názor na windows phone? je to dobrý systém?

Jaký máte názor na windows phone? je to dobrý systém? :) Já ho vůbec neznám :((( je to jak na počítači? děkuju :)
Doplňuji:
Aha já myslel že když je to Windows tak je to podobný počítači. :D Nevadí díky za odpovědi ale asi do toho Windowsu na mobilu půjdu jak tak vidím no. tak děkuju :))

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? mojitek, 4512, Bedy, kavac před 3928 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Odpoveď byla označena jako užitečná

Já jsem vystřídal a vyzkoušel několik operačních systémů a můžu říct, že Windows Phone je asi nejlepší. Je svižný, rychlý, nemusíte se bát virů apod.
Bohužel jak na počítači to není, programy a hry co znáš z počítače ti tam nepojedou. Pokud znáš ale Windows 8 tak je to dost podobný tomu Metru.

Ono telefony mají jiné procesory, jinou strukturu, než počítače, proto to tam nejede. určitě se Windows Phone neboj 😉
Doplňuji:
Funna: Co je prosím na Windowsu přiblblého? To by mě celkem zajímalo. Díky za odpověď

Upravil/a: Bedy

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Majkl95 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Funna

pokud jsi fanoušek toho přiblblého windowsu, tak je dokonalý…ale já bych ho nebrala ani náhodou a na Android nedám dopustit…
to jsme ti asi moc neporadili, co?
Doplňuji:
bedy…tak jako bych si nikdy nekoupila Nokii, protože mě ještě v dobách tlačítkových telefonů odradila podivným, nepraktickým a neintuivním ovládáním…tak teď po zkušenostech z win, už ho prostě nechci…jestli tobě vyhovuje…tvůj problém…ale naštěstí všichni nejsou stejní…takže ani nokii, ani win…

Upravil/a: Funna

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
4512

Nejlepší systém na světě, pokud nejste fanoušek toho šíleně zasekanýho Androidu
Doplňuji:
s počítačem to nemá nic společnýho, jen se s ním lépe manipuluje, mám ho už skoro rok a ani jednou se mi nesekl. Je mi *náct let, mám ho plnej her a jede jak hodinky

Upravil/a: 4512

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Plně souhlasím s Bedym, který to tu momentálně ještě nenapsal. Ale určitě napíše.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

rozhodně to nejsou Windows … ten název používá windows phone pouze z marketingových důvodů jinak aplikací pro windows phone je velmi málo. Na mobilním trhu se prosadil daleko lépe Android od Googlu, tterý teď drží 80% trhu dotykových telefonů a vývojáři her i aplikací se na něj spolu s iphonem zaměřují. S windows phone budete vždy tak trochu na okraji zájmu, mnohé aplikace nebudete mít vůbec k dispozici … osobně bych dnes volil raději android, který je vyladěný a množství aplikací je nesrovnatelně vyšší (v důslekdu konkurence mezi výojáři jsou podobně kvalitní nebo i kvalitnější aplikace než na windows phone na androidu podstatně levnější)

před 3840 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek