dust8

Pokud máte nějakou zkušenost s Google Pay či s placením mobilem, tak jakou?

Odpovědi
Alesh

maximální spokojenost

anonym

Ahoj dust8, hned jak moje banka povolila tuto funkci jsem jí začal používat a musím říct, že je to opravdu šikovná věc. Již neplatím ničím jiných, placení s Google Pay je tak návykové a snadné, i babička v důchodě platím jenom mobilem. Zdá se mi, že je rychlejší než normální karta.

anonym

funguje to … stejně jako funguje placení bezkontaktní kartou. Co chceš víc slyšet ? Jediný rozdíl je v tom, že v případě google pay nemusíš vytahovat z báglu peněženku a jen popadneš telefon či hodinky které máš obvykle poblíž. Jinak v tom žádný jiný praktický rozdíl není. V obou případech kartu, hodinky či mobil přiložíš a udělá to píp.