CrashBreaker

Jaký/Který kvalitní mobilní telefon mezi 2000 – 3500 Kč doporučíte?

Zdravím,
mám takový problém. Už delší dobu sháním levný mobilní telefon. Pokládám zde tedy otázku, u níž bych byl rád, pokud byste mi dali nějaké tipy. Potřeboval bych, aby měl telefon především: kvalitní zadní fotoaparát (přední klidně nemusí mít vůbec, ten nepotřebuji), funkční offline GPS, RAM alespoň 2 GB, baterii s vysokou výdrží (kapacitou). Nebráním se bazaru (či aukru a podobným serverům), ani ověřeným čínským obchodům s dopravou zdarma. Nejsem příliš počítačový typ, takže budu rád za veškeré vaše připomínky a tipy. Díky předem

Odpovědi
jáára

žádný

anonym

Lenovo A2010 Dual SIM

alenad

za sestru doporučuji Element p5501 5,5 palce je z něj nadšená od vánoc

bigo

no, sice je za cca 7000 kč, Samsung Galaxy S5 nebo Samsung Galaxy S4 (4000kč)