Thor841

Jaká mobilní telefon?

Dobrý den, prosím o pomoc s výběrem mobilního telefonu. Požadavky mám asi takové, že nechci dotikáč, potřebuji dlouhou výdrž baterie a emailového klienta na GMAIL, HOTMAIL a SEZNAM. To je vše 🙂. Děkuji

Nejlepší odpověď
zelezo1983

Zkuste pockat na radce Bedy… v mobilech se dost vyzna Tenkrat mi pomohl

Další odpovědi
Bedy

Dobrý den, požadujete-li klasickou alfanumerickou ( číselnou ) klávesnici, tak mohu doporučit mobil Nokia 515. Baterka zde při občasném používání internetu vydrží klidně 5 dní, což je na dnešní dobu luxus.

Samozřejmostí je podpora paměťových karet, aplikací a her, které lze stahovat z Nokia Obchodu stejně jako to funguje na dotykačích, nechybí tu úsporný internetový prohlížeč a kvalitní emailový klient, který má řadu poskytovatelů, včetně Vámi třemi uvedenými, přednastavený – stačí se de facto jen přihlásit a velkým plusem je kvalitní zpracování – pevné materiály (žádný laciný papundekl) + odolná přední strana Gorilla Glass II. Pokud máte dvě SIM karty, tak lze koupit i edici s podporou 2 SIM karet. Možná zamrzí absence Wi-Fi, ale to je vykompenzováno rychlými daty 3,5G.
Cena 3 400 Kč (+/-)

Kdyby se Vám 3 400 Kč zdálo za tento mobil dost, doporučím její levnější sestřičku Nokia 301, která nabídne de facto totéž, co Nokia 515, jen má plastový kryt (ale zase nějaký laciný papundekl to není) a slabší fotoaparát ( bez blesku, rozlišení max 3,2MP ). Cena 2 000 Kč (+/-)

Pak existují telefony, co mají rozšířenou QWERTZ klávesnici ( jako na počítači ). Výhodou je, že se na nich pohodlně píší SMS ( a to i těm, co mají silnější prsty), nevýhodou pak může být jejich šířka. Tady mohu doporučit mobil Nokia Asha 302.
Co se týká takové specifikace, je to pořád stejná třída, takže je to to samé, výhodou je tu Wi-Fi, akorát jen ta výdrž by mohla být trochu lepší – tady bych očekával víc než 3 dny s tím občasným zapnutím internetu. Nicméně vzhledově je to krásný telefon, s ocelovým zadním krytem. Cena 2 500 Kč (+/-)

Kdybyste chtěl něco levnějšího, doporučím Nokia Asha 210, to je zase taková odlehčená sestra – místo kovu je použit plast, foťák je o něco slabší zase, naopak baterka vydrží ty 4 dny při občasným zapnutí internetu a Wi-Fi je přítomna. Cena 1 800 Kč (+/-).´

Tak si snad správně vyberete.

zzzzz

Já k porovnání zboží používám toto http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/

Bedy

zelezo1983: Děkuji Vám, vážím si pozitivní zpětné reakce.