Kelinka

Jaký mobilní telefon?

Mám možnost dostat mobilní telefon: NOKIA C3–00 nebo NOKIA Asha 302. Který by jste si vybrali a proč? Vím, jsou mnohem lepší telefony,a le tyhle mi nabízejí při jedné koupi jiné elektroniky jako dárek. :)

Odpovědi
I am devil

Jestli můžu poradit ..tak já mám zkušenost s Nokii C3 je to vážně dobrý mobilní telefon ..je to na tobě ,ale přikláním se k Nokii C3 ;)

anonym

oni vědí proč je nabízí zdarma k jiné elektronice, jsou to opravdu mizerné telefony v obou případech takže za normálních okolností zkrátka nejdou na odbyt 🙂

každopádně NOKIA Asha 302 je novější generace C3–00 je starší kousek …
Doplňuji:
přesto ale cituji nadpis recenze

„Nokia Asha 302 je zklamáním: Místo pracanta přišla hloupá blondýna“
http://tech.ih­ned.cz/c1-55182150-nokia-asha-302-je-zklamanim-misto-pracanta-prisla-hloupa-blondyna

anonym

Vybrala bych si mobilní telefon Nokia Asha 302, ale čistě pouze podle názvu.

Michálek1245

Hele tak hodně záleží. Já mám třeba mobilní telefon fakt jen na volání a SMSky. Nepotřebuji data, na to mám v práci a doma počítač. Takže si pravidelně jednou za rok koupím nějaký mobilní telefon z tohohle bazaru https://mobilni-technika.bigin­zerce.cz/mobil­ni-telefony/index-1.htm a přes ten pak telefonuji. Většinou na nich pak odejdou baterie, takže pak zase za pár stovek koupím nový.

Renikled

Vyplatí se kupovat telefon z druhé ruky? Děláte to takhle někdo?

Dvorka88

Jasně vyplatí, bral jsem už pro sebe a pak i manželku iPhony. Vybal jsem je ale z obchodu, kde je kompletně revitalizují a dostal jsem v obou případech rok záruku, takže jsem jim věřil.

Renikled

A oba jsou teda v pohodě? Když už je používáte nějakou dobu?

Dvorka88

Oba jsou úplně v pohodě a mnohem lepší než telefony s androidem. Můžete se podívat na aktuální nabídku na comfor.cz , kde si najdete jejich revimarket a tam mají to co mají zrovna v prodeji.

domik8

Zdravím! Já osobně už nedám několik let dopustit na Apple Iphone. Zkrátka už bych nechtěla jiný, momentálně mám Iphone Xs, nemusím mít úplně ten nejnovější model, zas takový blázen a boháč nejsem :D. Pokud ale nejste fanouškem Applu a váháte, jaký telefon vybrat, doporučuji mrknout třeba sem https://www.f-mobil.cz/mobilni-telefony, kde je široký výběr různých typů.