kacas

Jaký máte mobilní telefon

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
brillant

Jiné

Další odpovědi
Bedy

Nokia

Nokia Lumia 800 a pak mám ještě AIJI AM110 (U:fonův mobil).
Jinak tam máte chybu – Apple se píše se dvěma p a Huawei se píše s a mezi H a u. HTC by se mělo psát velkými písmeny.

balca

Jiné

Sony Ericsson Xperia x10 mini pro (nyní je to firma Sony)…a máš chybu v názvu Huawei a Apple .

terry

Nokia

hanculka

Samsung

Poklička

Jiné

Doplňuji:
HTC,Nokia a Samsung

Apphlam

Samsung

Doplňuji:
Konkrétněji Samsung Galaxy S II, ale pokud chceš výborný telefon vyšší střední třídy tak doporučuji Samsung Galaxy Ace 2. Seženeš ho s CZ distribucí asi kolem 6100 Kč.

Olmann

Jiné

Doplňuji:
Sonim

Cesnek

Htc

Doplňuji:
..za pár dnu..... :D

Mika47

Nokia

Doplňuji:
přecházím na samsung

ManGi ..

Nokia