Thor841

Jaký mobilní telefon?

Ahoj všem. Prosím o radu. Nevím, pro jaký telefon se rozhodnout. Jediné co vím, že nechci Android. Rozhoduji se mezi:

http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/samsung-i8750-ativ-s/

nebo

http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/apple-iphone-4s-16gb/

Všeobecně. Co hovoří pro a proti.
Děkuji

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
badisko

Iphone

Samsung neni upne ta nejlepsi znacka …:D za tu cenu.. uz poridis dobrej mobil nokia lumia ⇒ http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/nokia-lumia-720/recenze/ os Windows ..coz se mi zda jako lepsi volba …:D
..ale z techto dvou urcite Iphone …

Další odpovědi
Bedy

Samsung

Já to rozhodně vidím na Samsung Ativ S – Windows Phone je uživatelsky přívětivější operační systém, není tak uzavřený a omezený a určitě tam je lepší podpora do budoucna než u iPhonu 4S – iPhone poměrně rychle zastarává, do starších iPhonů už skoro vůbec nic nenainstalujete. Pro srovnání – do starších Windows Phonů ano.

Tento Samsung má výborné dílenské zpracování, prakticky nemám, co bych vytknul (tady Microsoft dost na to tlačí).

Pokud chcete, aby Vám mobil chvíli vydržel a nekupujete si ho jen na machrování, tak určitě Samsung Ativ S. iPhone si většinou kupují buď, s prominutím, puberťáci kteří s tím machrují mezi ostatními spolužáky anebo lidi, co si chtějí něco dokazovat, takoví ti nepostradatelní manažeři.

Grep

Iphone

skywalker

Iphone

lama666

Iphone

Majkl95

Samsung

Ajfouna nech dětem na hraní :D kup si windowsa já mám Nokia Lumika 520 :) supr! ;)

Painkilleerz

Iphone