Sergej

Jaký mobilní telefon doporučujete k hraní her?

Ahoj, k Vánocům si přeji dotykový mobil. Chtěl bych ho především k hraní her. A proto se ptám, jaká značka mobilu je pro hraní her nejlepší. Děkuji za všechny odpovědi :)

Jugare, přečti si ještě jednou mojí otázku, prosím

Nejlepší odpověď
anonym

Žádný,k ničemu to nevede,znám dost her a opravdu jsou moc fajn a telefon k tomu fakt není potřeba.
Čas strávený u telefonu s hrama nikam nevede,nic ti to nedá,jen zabiješ svůj čas.
Tvůj odkaz jsem si přečetl moc dobře,proto jsem adekvátně odpověděl,dojdeš k tomu postupem času,že jsem měl pravdu.

Další odpovědi
Alesh

pořiď si ten, viz odkaz ve zdroji
onehdy jsem chtěl automatickou pračku na dojíždění do práce 🙂

Zdroj: http://static­.commentcamar­che.net/ccm.net/pic­tures/l3U5HPIL-gameboy-s-.png

Fantomas365

Koupil sem si před rokem Xiaomi redmi note a jsem nad rámec spokojenej. Velkej displej, hd displej a jde tam vše plynule. Je jen na tobě jestli věříš takový firmě. Za ten rok sem nepocítil žádnej zásek jako třeba u samsung galaxy s4