Elzaa

Jaká je podle vás nejlepší značka telefonu?

Já mám iPhone 6s

Nejlepší odpověď
aliendrone

Takové se už dávno nevyrábí, bez ohledu na značku. A u dnešních osobních fízlopráskačů na značce vůbec nezáleží, KAŽDÝ odvede to svoje spolehlivě na 100%! ;) :D :D

Další odpovědi
Malvína

Těžko říct. Také mám iPhone 6s, jsem moc spokojena. Ale přiznávám, že můj předchozí telefon Xiaomi fotil lépe. Nicméně u Applu je mi velmi sympatický iOS, proto tato volba. Prozatím nemíním měnit. Maximálně za novější model.

Dochy

Musíš si vybrat co požaduješ. Každý má nějaké přednosti a nedostatky. Mohl bych nominovat Samsung… Konkrétně model E1200. Spolehlivý, výdrž 2–3 týdny na jedno nabití, přehledný. Pro seniory ale příliš malá písmenka 😉

JohnnyH

zalezi an tom, co ocakavas, dobru grafiku? SONY, vykon? iPhone.. co ja viem.. ale ja mam rad Samsungy a Huawei okrem toho este .. a neni to len tak nahodou, SAmsungy su aj v testoch https://vas-pomocnik.cz/mobily/ skoro vzdy na vyrchnych poziciach