crocodyle028

Nejlepší mobil Nokia

nevíte náhodou jaký mobil nokia je nejlepší ?

Nejlepší odpověď
anonym

tak to je samozřejmě naprosto unikátní a našlápnutá Nokia N900 (demo videa najdete na youtube) Je to jediná implementace poměrně dost kvalitního systému Naemo, ke kterému se nokia chová velmi macešsky poslední dobou.

… ovšem použil pro tento výběr svá a hlavně spíše technologická měřítka …

jsou i jiní, praktičtěji zaměření lidé, kteří by totéž řekli o Nokii C5 🙂 Která zase exceluje ve výdrži baterie (týden i více) integrovanou gpskou, klasickym ovladanim v jedne ruce (i poslepu) a nízkou cenou …

zkuste upřesnit své priority…":"cs_
Doplňuji:

  • a určitě pro potentiálního zájemce není bez zajímavosti, že přímo naproti špičovké Nokii N900 stojí za stejnou cenu konkurenční Motorola Milestone s podobným designem, podobnými parametry ale hlavně, jak se dnes ukazuje, s perspektivnějším systémem/softwa­rem uvnitř