Avatar uživatele
áńá

Jaké jídlo mají psi nejraději?

co maj nejraději psi za jídlo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5275 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
okoun

Naše fenka má ráda třeba granule,maso,tvaroh a nejradeji má syrové brambory.hehehe

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
JayDee446

řekl bych, že pořádným kusem masa nepohrdne žádný pes…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kenyrts

to není tak úplně pravda,záleží jak který pes je na co zvyklý,někdo na suché(granule)jiný na vařené žrádlo s kusem masa,můj pes žere granule enko od firmy Purina a dal by za něj cokoli,jen aby ho dostal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Já naší feňuli dávám krmivo Brit s trochou masíčka z konzervy. Utlouct se ale může i po tvarohu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Já mám velké psy,a dávám jim syrové hovězí maso,konkrétně játra a vemínko,neděste se,jako chovné stanici nám je vozí z jatek,a je to jediné maso které se může podávat syrové,ale předtím musí projít mrazem,proto nám ho vozí mražené.A agresivní po něm také nejsou,jak si asi teď všichni myslíte,co to čtete.A několikrát týdně slupnou vanilkového pribináčka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ant

maso

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ajush

Mám doma psa. Dávám ji granule roal Canin a nadrobím jí tam třeba kousek sýra nebo přidám nějaké nudličky…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
priserka169

to je jasný maso

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nukušinka

každý pes má rád něco jiného.Nekteří psi mají rádi ryby,kuře nebo hovězí, ale najdou se i psi kteří si smlsnou na granulích

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sasanka

TO CO ČLOVĚK. MAM PSA A JÍ I SALAT PROSTĚ MŮJ PES.ALE KDYŽ JI NIC NEDAM IKDYŽ JE TO TĚŠKÉ TAK JI GRANULE FRISKIES.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dominno

náš žere nejraději konzervy, tak mu kupuji převážně ty, např. si potrpí i na sprváné misce pro něj, tak jsem ted musel shánět nějakou idealní pro něj

před 1775 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek