Avatar uživatele
Protiva

Jaký jméno pro fenku labradora.

Jak se jmenují vaši miláčci, a jak jste jim vybírali jméno?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Elk, Drap, Deli před 4320 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jmen je tisíce, nebo si je můžeš vymyslet. Pokud nemáš psa s rodfokmenem, který už jméno má, tak si musíš vymyslet jméno sám, které se ti líbí.
Mám Sáru a Bredu.měl jsem ještě Krylu, Alenu, Belinu, Heru.........

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Protiva Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nemusíte se řídit jménem,které má psík uvedeno v průkazu původu,pokud jej má.Já osobně nepreferuji „lidská“ jména pro psy.Většinou čím méně honosnější původ,o to více vznešenější má jméno.Dole ve vsi běhá směska z útulku a jezdí v traktoru se svým páníčkem a ten jí říká „Ejmí“.Svým odchovancům s „modrou krví“ dávám s oblibou jména tak trochu legrační: Al Bouda,Bobina,Del­mondo,Hurvínek,Ďa­sík,Čipera,Šu­pita,Radar…:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Máme zlatou retrívřici, Báru. Taky by se mi líbila Máša, jsou to takoví sladcí medvídci…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Sára byla naše doga, pak jsme měli rotvailerku, to byla Samba, teď bych dala Bella, je to z italštiny.krásná, Bellinka., teď máme papíráka, jmenuje se Hisan,ale na to jsme se vyprdli, a pojmenovali si ho po svém, takže je to Nisan, pak znám ještě Sylvii, Gretu, Madam,Slečinku, Polly, Kelly, Lauru, .......dobrý psí jména jsou zvučný třeba nějaké sykavky, aby to prostě znělo, taková Laura, to je hezký, ale nijak to nezní

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Zhruba před rokem jsem právě touto cestou chtěl nápovědu k výběru jména pro našeho budoucího labradora. Bylo hodně návrhů, ale nakonec jsme to nechali na náhodě, že až přijde domů a nějak se projevcí, tak mu to zůstane. Dali jsme mu na hraní míček a syn říkal : nechte ho, on si to přinese sám. V tom momentě je se z něj stal Sam, i když mu dnes říkáme Samíku, Same, ale já mu nejraději říkám Samoslave. Někdy ho na fotkách označuji jako Samoslav I.
takže si myslím, že si můžete vytvořit určitou představu a pak jí dáte jméno, které bude nevíce korespondovat váš společný vztah.
Až se to povede, dejte vědět, docela by mě to zajímalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vanda6

Já jsem vybírala podle plemene,taky hlavně co se mi líbilo a taky aby to nebylo moc klasické např. Nero,Azor atd. Ale záleží na člověku,na tvojí povaze,případně jestli je to dospělý pes např. pes z útulku,tak na povaze psa. Moje kamarádka má labradorky a ty mají jméno Lima a Líza. Lima,protože to je neobvyklé a Líza,protože miluje Lízu Simpsnovou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek