darkskorpion

Jaká střední škola s maturitou je nejsnažší?

Potreboval bych poradit ktera stredni skola s maturitou je nejsnazsi a aby byla taky v Praze.
Doplňuji:
Ale aby me s tou skolou vzali k policii dodatek k tomu.

Nejlepší odpověď
annas

Pro každého je snadná jiná škola, jednak podle toho, o co se zajímá, které předměty upřednostňuje, zda chce po maturitě pokračova,t nebo jít do zaměstnání.

Píšete, že chcete jí k policiii – uvědomte si, že musíte mít určité vzdělání kromě jiných předpokladů, takže .moc možností nemáte, pokud nechcete pokračovat po maturitě na VŠ nebo VOŠ.

Možnosti:

  1. získat maturitu na středn policejní škole – nastoupit do zaměstnání nebo jít na VOŠ nebo VŠ
  2. jít na gymnázium a pak na „policejjní“ VOŠ nebo VŠ
  3. můžete si vybrat i jinou střední školu, opět „policejní“ VOŠ nebo VŠ.

Ale přijímací zkoušky na VOŠ i VŠ jsou v rozsahu učiva gymnázia, takže byste se musel doučit předměty, které nejsou na střední škole vůbec nebo v takovém rozsahu jako na gymnáziu.

Je třeba si všechno dobře promyslet, pravidelně studovat, abyste kteroukoliv střední školu zvládl a dělal to, co chcete. . Přece se říká – těžko na cvičišti, lehko na bojišti – nikoliv naopak …

.

Další odpovědi
ahmad

http://www.be­an.cz/showpage­.php?name=kos­metika