Katherine03

Jakou střední školu si vybrat?

Ahoj, ptam se protože chci až budu dospěla zachraňovat zvířata něco v tom smyslu nebo veterinářka. Tak se pták jaká škola by na to byla dobra . a jsem z kraje Vysočina

Odpovědi
Drap

Střední veterinární. Nevím odkud jsi. Třeba tato:
https://www.fir­my.cz/detail/360658-stredni-skola-zemedelska-a-veterinarni-lanskroun-lanskroun-dolni-tresnovec.html#ut­m_source=sear­ch.seznam.cz&ut­m_medium=hint&ut­m_term=st%C5%99ed­n%C3%AD%20%C5%A1ko­la%20veterin%C3%A1rn%­C3%AD%20lan%C5%A1krou­n&utm_content=pre­mise-main