střední vzdělání

Jaký je prosím rozdíl mezi úplném středním vzděláním,a úplném středním odborném vzdělaním.

Nejlepší odpověď
kacka

Dobrý den,… co vím já tak úplné střední vzdělání je gymnázium, říká se tomu taky úplné střední všeobecné. A úplné střední odborné je např. obchodní akademie, protože je to už určité zaměření střední školy, v tomhle případě na ekonomiku.

Další odpovědi
Luciefie

Úplné střední vzdělání je v obouch případech dokončené vzdělání i s maturitou…úplné střední vzdělání je gymnázium, a odborné kdekoliv jinde, protože už má nějaké zaměření..