FlAsh_7

Co Vás motivuje se učit?

Nejlepší odpověď
Kepler

Dnes už nic, leda přirozená zvídavost. V práci mě nejvíc motivovalo naučit se nové dovednosti, abych si udržel místo. Příklad: práce s PC, který jsem doma ještě neměl. Nebo (dobří) lékaři = studenti až do důchodu.

Další odpovědi
Kelt

Touha po vzdělání, po informacích, držet krok se spolužáky, v pozdějším věku je to udržování mozku v pohotovosti a oddálení mozkové příhody.

Ametyst

Motivuje mě, když jde učení snadno a stane se i zábavou, například když mě předmět hodně zajímá a vidím i praktické využití. Kdybych se neučila o fotosyntéze, tak mi dneska zelená sekta nabulíkuje, že CO2 je nebezpečný.

nyjono

Když něco chci, umět nebo vědět, jak jinak toho dosáhnout, než se to naučit?

marci1

Touha po vědomostech, znalostech a „jakýs takýs“ všeobecný přehled. 🙂

aliendrone

Životní nutnost obvykle, méně častěji i zvědavost/zá­jem. :)

orwell

Teď už hlavně útěk před Alzheimerem a potom taky je mi líto všechno zapomenout, když to dalo takovou práci se to naučit.

elkon

Abys nebyl PAKO.

tatanka

Vlastní hloupost.

Tomadollar

Motivuje mě to když jdu po městě a vidím různé dělníky jak tvrdě dřou. Jsem nešikovný takže nechci skončit za kasou v Lidlu. Doplňuji: ještě studuji.