DusanOrlik

Jak dlouho se učí na středních školách?

Myslím tím kolik let…díky

Nejlepší odpověď
Dan4815

3–4 let. Převážně 4 let s maturitou.

Další odpovědi
Alesh

Jinými slovy kolik let trvá standardní délka studia na SŠ?
Pokud to nejsou „nástavby“ k učňákům (dodělání maturity pro učně), pak v absolutní většině případů to jsou 4 roky. Jsou případy i 5letých SŠ. Ty 3leté jsou asi jen toho „nástavbového“ typu.
Copak? Snad nechceš pospíchat do práce? 😉 Neboj, ty si užiješ až do smrti dost! 🙂

venkovan

V průměru od září do konce června s výjimkou sobot, nedělí, svátků a prázdnin od 8 do 14 hodin. A to vše bývá po dobu čtyř let. A potom vysoká – alespoň bakalář. Protože i bakalář může zametat ulice, ale jen se základní školou těžko může zastávat nějakou odbornější práci.

hippeace

2 až 4 ale jde o to jestli chceš výuční list nebo maturitu na maturitu se musíš učit alespn 3 roky a výuční list mužež získat i za 2 roky