Avatar uživatele
kablik

Jak vám chutnají olivy?

Mně nic moc, neznamená to ovšem že ostatní se mnou budou souhlasit, já jen pořád nemohu přijít nato k jakému jídlu se mohou hodit nejlépe, skuste poradit, děkuji za každý názor.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, zdeny, Jahoda, anonym, BENYTA před 5057 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Mám je ráda moc, třeba na jednohubky, dále k sýru a vínu. Také na pizze jsou dobré.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

S olivami je to jako s vínem od Mělníka, také „zprvu trpké zdá se“, ony zase nejdřív mají nevalnou chuť, kterou si však téměř každý brzy oblíbí. Hodí se jako příloha ke všemu dobrému, součást různých pokrmů /černé olivy ke kuřeti na víně jsou prostě mňamka/. Jen zatím nemáme vyzkoušeno jak třeba chutnají k piškotům. Tak sory.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

chutnají mi velmi, obzvláště k bílému vínu s dýru jsou přímo vynikající. Že však tuto moji chuť mnoho lidí nesdílí, toho jsem si vědom.
Doplňuji:

  • a sýru … překlep

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Také je mám moc ráda. Jak uvedla kolegyně – hodí se k vínu, sýru, na jednohubky, na pizze jsou výborné a já ještě mohu doporučit, že jsou rovněž dobré na chlebu namazaným máslem. Na tento chléb pokládejte kolečka oliv – vynikající 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Plnene,samotne,ze­lene,cerne no proste v kazde podobe je pro mne lahudkou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Já i moje holka olivy milujeme,hlavně řecké černé.Manžela teď otázka pobavila.Ten olivu nepozře ikdyby hlady umíral a cituji jeho:Ten kdo vymyslel olivy,vymyslel práci:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zdeny

Před lety jsem je nemohl ani vidět , říkal jsem že jsou cítit jako močka se siláží:-))) ale těď je miluju a můžu je kdykoli a téměř k čemukoli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Přesně si pamatuju,jak jsem tehdy kolegyni z práce řekla,něco v tom smyslu,že tenhle hnus nikdy neochutnám,a léta běží…
Dnes je to pro mě pochoutka…
Jsem takový „troškař“,vezmu velký jogurt/bílý/,půl­kilový tvaroh,OOOOOhromné množství/co balení ve slevě dovolí/oliv,pa­žitku,libeček,čes­nek na plátky…po jednom dni uležení je to nepředstavitelná mnamka…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RAB

já je teda ráda nemám, ale lidé je většinou mají rádi k fondue, pizze a sýru

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Mám ráda zelené olivy plněné s papričkou a nebo mandlí.Na jednohubky k vínu dobrota.
Možná najdete něco mezi receptama,které jsem našla na netu:

Zdroj: http://search­.seznam.cz/?sou­rceid=szn-HP&thru=&q=re­cepty+s+oliva­mi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Já je sním,ale nijak extra je ráda nemám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Mě připadají bez chuti, bez zápachu. K vínu raději slané mandličky. Ještě lépe teplé 🙂. Popř KK arašídky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivera45

Nejraději mám olivy dovezené z Řecka, jinač si je dávám i do šampańského, a pojidám je se sýrem feta nebo balkanským je to moc dobré

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lenina270

mě chut taky nenadchla,sem radši na to co roste na domácí půdě v čechách

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek