PetaKo

Jak chutnají cvrčci ? Popřípadě nevíte o nějaké zdroji, kde bych je sehnala i ochucené ?

Odpovědi
Daidal

Moc dobře ne. Samotné cvrčky jsem nejedl, ale měl jsem několikrát proteinovou tyčinku, která se primárně dělá hlavně z těch cvrčků (spousta bílkovin). Myslel jsem, že to třeba po chuti ani nepoznám, ale bylo to takové „suché“, drobící se a s mírnou pachutí. Nevím, jak líp bych to popsal.
Někdo dělá třeba i smažené žížaly na pánvi, hezky kořeněné. :D ale ty jsme ještě neměl. Hmyz a další takové se normálně jí. Jsou výživné, dokonce víc, jak živočišné maso. Ale tak dobré nejsou.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.