MacChill

Jak chutná suši?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Tady už pár odpovědí je koukni sem:http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­54&q=Jak+chut­n%C3%A1+su%C5%A1i%3F&sa=­Vyhledat#1444

Další odpovědi
Reňula

To se prostě musí vyzkoušet. Nikdy jsem neholdovala syrovému rybímu masu, ale mě to „jídlo“ opravdu nadchlo. Samozřejmě musí být vše z čerstvých ingrediencí. Nejenže vypadá naprosto neuvěřitelně krásně, ale samotná příprava je prostě rituál. Je v tom kus východní filozofie, která je pro nás většinu tak trochu nepochopitelná a zároveň obdivuhodná..­...A kdo opravdu nedá syrovou rybu do pusy, Sushi se dělá i s okurkou, avokádem, no prostě bez ryby. Je spousty druhů, každý se určitě najde co mu bude chutnat a příště se určitě bude na ten „zážitek“ znovu těšit :o)