tatanka

Vypěstoval jsem hodně máty, nevím co s ní. Sušit, mrazit, do olivového oleje nebo jen mojito? Díky

Nejlepší odpověď
Drap

Kromě výše uvedeného lze mátu využít i pro přípravu koupele.Pokud ji nasušenou dáte do nějakých nápaditých pytlíčků či vhodných zajímasvých sklenic, může být i malým dárkem pro přátele.

Další odpovědi
hanulka11

Dělejte vše co popisujete,/zmra­zujte sušte / nejvíc mi chutná v syrovém stavu a ještě z ní dělám spařením výborný čaj,přidám do limonád ,/udělejte si bezinkovou limonádu a přidejte mátu /je dobrá i přidat do pokrmů-na palačinky s tvarohem, pod jehněčí či jiné grilované maso ,či grilovaný lilek,do marinády, mátou pokrmy ozvláštníte a pochutnáte si a ještě prospějete vašemu zažívání.
Také jsem viděla polštářky plněné sušenou mátou na dobré usínání.

Katusa

Taky se z ní dá uvařit šťáva která docela dlouho vydrží a je pak výborná na osvěžení v parném létě

Zdroj: http://www.la­buznik.com/re­cipe.php?ID=14828

anonym

Mojito !! 🙂 -iv-

Deli

Mátový čaj je super, nemá chybu! Nasušit.

elektrikář

Koupím trs jako sazenici 2946098@seznam.cz Díky Zabalená v mokrých novinách a krabici přežije ve zdraví poštou,

Kroupič

Hned bych koupil :) Nějak se domuvíme .) Jste z Prahy ,