funky

Co nejlépe pojídat u televize?

tak aby se z toho moc netloustlo a bylo to relativně zdravé. nápady?

Nejlepší odpověď
hanulka11

vykašlat se na televizi a nemusíš přemýšlet co u ná jíst

nebo si nakrájej zeleninu

Další odpovědi
barnajka

Nakrájet na špalíčky zeleninu a namáčet do jogurtové omáčky (dipu). Na netu jsou kvanta receptů, stačí si jen vybrat podle chuti.

Varianta nasladko: kousky ovoce namáčet do ovocnýho jogurtu, medu..

Jinak moc dobrý jsou ještě chipsy a „slaný“ oplatky z amarantu – spousta vlákniny, málo soli, málo tuku. A opravdu chutnají výborně :)

Berušinka

Křížaly =) nebo takové ty suchary rýžové …

Natee

Udělat si nějaký salát s chutnou zálivkou. Nebo stačí nakrájet kolečka okurky/rajčete/pa­priky.. I když u mne většinou stejně zvítězí to slané..

anonym

nic neni nezdravé, ale musí se to správně dávkovat ;D
čeho můžete sněst haldy u televize a netrápit se tukem, tak max. si nachystat obložený talíř, tzn.vzít talířek, nachystat pečivo (složené sacharidy), otevřít ledničku, vzít z ní nějakou zeleninu (vitamíny), nachystat vzít si k tomu maso nebo sýr (bílkoviny), můžete si potom ještě vzít nějaké ovoce (jednoduché sacharidy, vitamíny)na druhý talířek. Poté usednete/ulehnete k televizi/PC, dáte si před sebe nebo vedle sebe talířky/podnos s talířky. Nejdříve sníte pečivo se sýrem nebo masem, zeleninou. Až toto pojíte, tak si vezmete ovoce.

HOMER

A co třeba takové ořechy,sušené ovoce a čerstvé ovoce a zelenina..

arygnoc

aby se z toho netloustlo?
tak nic, prostě sa nepřežírat.

chcete koukat TV nebo si pěstovat sadlo?

Jikra

A co takhle nic.To se nedokážete dívat bez jídla?
Já na TV čumím od roku 1954 a nikdy jsem se u ní nefutroval.

151kbar151

Chipsy, Strážnické brambůrky, Popcorn, Bake rolls, tyčinky.

venkovan

Jogur, kyselé okurky a studený ovar najednou
Vše je zdravé – ovar na klouby, okurka pro cht a málo kalorií a jogur hodné bakterie, vápno a další minerály.
Vše je dobré i pro podporu pohybu který u TV schází.

Florinka

nakrájím 60 druhů ovoce do misky a je mi hej 😉

jídlo:P