petr77

Jak přežít rozchod?

Nejlepší odpověď
WeeBear

Začít svůj veškerý volný čas dávat do činnosti, při které nebudete tolik myslet na rozchod.

A nejlepším doktorem je tady hlavně čas. Někdo ho potřebuje více, někdo méně..

Další odpovědi
Drap

Všechno vyřeší čas a dostatek činnosti. Jiný rozumný recept neni.

anonym

Připustit si, že to tak je. Protrpět si to. Vyrovnat se s novou skutečností, zhluboka se nadechnout a jít dál.

led

Je to ťažká situácia. Ale treba si uvedomiť, život ide ďalej. Čo bolo včera, dnes už nie je. Treba to brať ako určitý fakt a ďalej žiť.
Riešiť, či stretávať sa naďalej, alebo nie, či sa sporiť, alebo nie, tu nemienim riešiť a zovšeobecňovať…
Každý prípad je svojim spôsobom jedinečný a treba ho aj tak brať.

venkovan

Ejchuchů.
Už jsem zas svým pánem.
Vivat.
Hurá.
Prostě brát to pozitivně.

Damiana

S rozchodem se každý vyrovnává jinak, podle povahy. Někdo si okamžitě najde nového partnera, ale to nemá valného významu, protože tento „převozník“ je jen na chvíli a slouží, chudák, k tomu, aby se na něm čerstvě osamělý vyvztekal.
Je dobré být mezi lidmi, nestranit se žádné zábavy a hlavně – zbavit se vzpomínek na ex partnera. Rozhodně nespat v tričku po něm, nečichat k jeho toaletní vodě, nepřehrávat si společná videa z období štěstí – to je dost masochoistické.
A přinutit se k tomu, nějak se odreagovat. Vyrazit na rekreaci, kam on nikdy nechtěl, koupit si něco, po čem vždy vaše srdce prahlo, zkrátka dělat věci, které s ním byly tabu. A hlavně – užívat si znovunabyté svobody. Možná to bude jen dočasný stav, protože péče o sebe, koníčky, lidská společnost a dobrá nálada vás pozitivně ovlivní a nový vztah na sebe nedá dlouho čekat.

beluška

Ahoj, kdo ho nemusel přežít? Vždy se v životě něco najde, co musíme přežít. Neboj, přežiješ to, jinak by nemohl začít další krásný začátek a předchozí vztah se musel /karmicky/ prožít a ten pravý teprve právě čeká až budeš volná – volný. Vím, bolí to a je to k nepřežití. Ale uvidíš – to pravé štěstí je za rohem…