Jak lze přežít rozchod?

Máte prosím někdo nějakou radu, jak se dá přežít rozchod? Jakoukoliv, beru vše, co zabírá! ☹

Nejlepší odpověď
quentos

Thorax a Coverender mají pravdu, jen je třeba doplnit, že v rámci zapomenutí na rozchod se nikdy nevyplatí cíleně a za každou cenu hledat jakýkoli nový vztah. Ty se pak totiž brzy rozpadají a bolí to ještě víc. Ne nadarmo se říká, že čas je vleký lékař – jedině s jeho pomocí a hlavně také pomocí aktivně tráveného života (tedy ne sedět a zoufat) člověk zapomene. Závěrem bych dodal, že žádnej chlap nestojí za trápení. Můj tatínek by ještě dodal „a ani ženská“ – tím si tak zcela jist nejsem, ale tím prvním určitě.

Další odpovědi
anonym

Rozchod se da prezit v kazdem veku.Co by melo zabrat,je,aby se clovek nestranil svych pratel,dobry pritel je nad zlato.Muzes se mu vypovidat,zajit do spolecnosti,pohlida deti atd.Hlavne se clovek tim nesmi zaobirat stale dokola,ale zacit zit novou kapitolu sveho zivota.A opravdu cas je nejlepsi lekar.

KOLMIX

Osobně bych doporučil zajít na nějakou diskuzní skupinu (třeba http://www.ro­dina.cz/disku­se nebo http://www.emi­mino.cz/disku­se) a přečíst si skupiny o rozvodech, rozchodech a vztazích a uvidíte, že ja no tom fůra lidí ještě mnohem hůř než Vy, resp. co prožívají lidé, kteří se snažili s „nesprávným partnerem“ žít za každou cenu. Jsou tam i diskuze na téma domácí násilí a zneužívání, což už je ale těžký kalibr. Každopádně je ale dobré si to přečíst pro uvědomění si, že Váš život je (i po rozchodu) vlastně nádherný…

eva

čas určitě všechno zahojí,ale hlavně ,nehledej si hned někoho jako náplast na bolest…chod mezi kamarády a pokus se to,že jsi teď sama,brát jako přednost.

Thorax

jedním slovem: čas

david911

najit si nekoho jineho nejlepe treba koho znate hlavne to nezdavat chlapu je vsude plno jen nektery nevidi co maji doma

COVERENDER

Souhlasím s tim ze clovek nesmí stranit přátel a celkově svého okoli a neuzavírat se do sebe (je to opravdu těžké) ale z vlastní zkušenosti vim ze šrámy po minulém vztahu uplne zaceli az vztah novy. Dokud si clovek nenajde nekoho dalšího tak je rozchodem stále poznamenany. Takze radim-hledat si nekoho dalšího. ANO, ALE NE ZA KAZDOU CENU.

Michal

Nic nejde najednou,tak tedy postupně:více a intenzivněji se věnujte svým koníčkům,choďte do divadla nebo kina.Jezte normálně a v klidu,pokud možno, návaly stesku nezabíjejte horou prášků,spíš intenzivně cvičte.Až Vám tohle všechno půjde, můžete se poohlédnout kolem sebe.

Marjito

Přatele kamaradi a na konec krasne milovaní nebo pořadny sex

silonka33

to je doopravdy tezke a bolestne ale proc jse trapit pro nekoho kdo si te nezaslouzil nevazil a neocenil byl to a je to hlupak hledej na sobe to krasne chytre a slusne a pak si rekni dobre ze odesel me prece ceka princ na bylem koni on si me zaslouzi jemu budu patrit a zbytek sveta my bude zavidet …preju ti to

Zdroj: ani nevim

Nikolettka

Všechno zahojí jedině čas. Se mnou se také nedávno rozešel kluk a opravdu nejlepší je chodit do společnosti, mezi kamarády a dělat věci, při kterých svou mysl zaměstnáváš pouze na tu činnost ,co děláš! A nemyslíš na něho! Vše to přebolí!