smutninka

Jak přežít rozchod 2

Dobrý den,takže skráceně protože by se to sem nevešlo.. po 2,5 roce prvního vážního vztahu jsem se rozešla s partnerem i když ho nemiluju furt mě něco k němu láká on to bere dobře což koukám a já furt brečím myslím na něho atd..potřebuju radu pracuju sním v práci a jinou nemůžu najít potom sním bydlím rok ve městě jsem z menšího města a tam nic není takže nemám kam jít sním bydlet nemůžu mám akorát deprese když tu sním žiju kamaradi tu taky moc nemam takže jsem víte kde poradte jak se stoho mám dostat…
Doplňuji:
Dandi-když ono to není těžký na to zapomenout když semnou pracuje na stejným úseku a ještě ho vydět doma potřebuju jinej byt a jinou praci a na to nemam kamose mam 50km takže nevím..

Odpovědi
Dandi

Dobrý den, doporučuji se zkusit oprostit. Hoďte ho za hlavu, vyrazte ven s kamarádkou a zkuste se bavit a začít „od znova“.

Attack-design

zkus si najít novou lásku, to vždy pomůže

Lencis

smutninko ty nepotřebuješ radu jak přežít rozchod, ale jak se postavit na vlastní nohy.

Je to těžký… sama jsem si tím kdysy prošla. Pro mladého člověka (a já tak nějak tuším, že jsi mladá) je 2 a půl roku dlouhá doba… zvykla sis na přítele a nyní… i když ho nemiluješ jak sama píšeš jsou v tobě určitě obavy ve smyslu, jestli to nějak půjde bez něj, jestli to třeba nebylo špatné rozhodnutí atd…

Na tyhle otázky nejlépe pomáhá zaměřit se sama na sebe, což by se ti mohlo podařit, když se rozhodneš.

Neříkám že to bude lehké, ale pokud je situace taková jak popisuješ, obávám se, že máš jedinou možnost… sebrat se a odjet. Vrať se na čas k rodičům, nebo zkus najít podnájem… pak novou práci. Pokud se rozhodneš určitě to dokážeš a bude to taková makačka, že na bývalého úplně zapomeneš… ale bude to stát za to. Vždyť kolikrát si člověk může zažít ten luxus zcela nového začátku 😉