nelabar

Jak přežít rozchod?

Mela jsem přítele vůbec jsme se nehadali nic proste idealka říkal jak moc mne miluje ze se mne chce vzít a tak jsme se dohodli na spolecnem bydleni.cely minuly týden všechno v pohodě kupovali jsme veci do bytu a ja ten byt nasla pres tatku. Dokonce se s nim domlouval na malování atd.. Ze soboty na neděli u mne spal řekl miluji tě a sel do prace pak miz ničeho nic na fb napsal ze pochybuje o našem vztahu a ja z toho byla v šoku nedal nic najevo :( pak večer přišel s tím ze si o tom promluvime a jak přišel byl úplně chladný začal mne vyslýchat proc ho miluji atd a ja byla úplně v šoku a pak jen řekl ze už mne nemiluje a ze je konec. Nedal mi sebemenší záminku aych to čekala i moji rodiči jsou v šoku pac ho brali jako člena rodiny. A ja od toho dne jsem úplně v háji nejim nespím a porad mam chuť mu psát rikl ze můžeme byt pratele.ale zachoval se upne cynicky. Prosím poradte jak se s tím vyrovnat. Zažila jsem iz hodně drsných rozchodu ale tento mne bolí ze všeho nejvíce pac jsem ho milovala a dala mu cele srdce:( a hlavně jsem veeilacze to mysli upřímně. Říkal jede nedávno ze kdyby se se mnou rozešel ukončil by pro něj svět a ted je mu tovuplbe jedno. A měli jsme se stehovat za 9 dnu :(

Nejlepší odpověď
Hans51

Co dodat, takový je život. Růžové brýle má každý různě dlouho, hlavně se z toho nepo… Čas to srovná 😉

Další odpovědi
Drap

Jako vše ostatní. Čas vše zahojí. Buď ráda, že to takto dopadlo teď. Stejně by to tak skončilo a za rok by to bylo ještě horší.

gagaga

Preci nechcete žit s nekym, kdo nechce žit s Vami..bude to bolet, ale nebojte..
Venujte se ted sama sobe, vse ukaze cas..je to opravdu jediny lek..

  • iv-