jajsemja10

Jak dlouho vydrží v lednici Lučina?

Ahoj, chtěl bych se zeptat jak dlouho vydrží otevřená Lučina v lednici. Konkrétně myslím tu malou Lučinu která je pouze zabalená v obale.

Odpovědi
Reganois

Měl bys ji spotřebovat co nejrychleji. Tyto produkty se dost rychle kazí. Datum spotřeby je vazáno na neotevřený produkt. Je to jako s jogurty a dalšími podobnými výrobky. Ale do jednoho dne se asi nezkazí.

Nassin

Vem si lupu, a přečti si doporučené datum spotřeby… jak jednoduché zjištění.

Pepa25

I otevřená podle mě vydrží v ledničce po dobu minimální trvanlivosti, pokud se na ni něco nedostane např. z nože při krájení a natírání.

Kelt

Otevřené mléčné výrobky se rychle kazí. Počítej tak v kuchyni 6 hodin, v ledničce maximálně 24 hodin.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Dtto Kelt: „mléčný výrobek“ je příliš široký pojem. Třeba kostka másla opravdu vydrží max. 24 hodinyod rozbalení?

Pepa25

Nesouhlasím s Reganoisem. Sýr se po otevření nezkazí tak rychle jako třeba jogurt.

Reganois

No vidíš, já mám jiné zkušenosti.