vall69

Myslíte, že je správné, mám-li ve věku 13 let za den v jídelníčku 20 g tuku a 150 sacharidů? Měřím 170 cm, vážím 50 kg.

Myslíte, že je správné když za den mám v jídelníčku 20 g tuku a 150 sacharidů? Je mi 13, výška-170, váha – 50 kg večer (18:40) cvičím hodinu kardio (8 min.), cviky na břicho (20 min.), cviky na hýždě (100 dřepů a ještě pár cviků) a Jullianu Michaels 1 level 30 day… (25 min.) Snědla jsem ráno – mrkev (100 g) , na oběd – rýži hnědou (80 g) a k tomu vepřovou kotletu bez kosti libovou (176 g) a večer – celozrnno-žitný chleba (177 g)+ namazaný lučinou linie s vlákninou a k tomu rajčata (150 g) ..

Nejlepší odpověď
Drap

Je to špatně! Kolik chceš vážit? Při tvé výšce bys mohla i něco přibrat. Ve třinácti si vážit stravu a sledovat kalorické tabulky mně připadá zcela scestné.

Další odpovědi
da ny

Děláš tovšechno špatně :(
Příliš cvičíš, nevhodné cviky (100 dřepů…)
Nevhodná strava, hrozí malnutrice, dopoledne nedostatek sacharidů (pečivo, ovoce, zdravější varianta sladkostí), zelenina se baští odpoledne i večer a nepočítá se jako jídlo…
Linie výrobky nejsou zdravé (žádné) , máš málo bílkovin, sacharidů i tuků
http://hubnuti­.peknetelo.eu/tu­ky-tuk.html

dalid

Určitě by si mala pridať bielkoviny (napr. Vajcia) a ovocie. Hlavne ráno,samotná mrkva je veľmi málo. Snídaně je druhé najväčšie jedlo dňa. Na cvičení 100 drepov nevidím nic zle a cviky obmienaj