zjentek

Kolik měří chleba?

Potřebuji vědět kolik měří takový klasický bochník chleba a zrovna žádný doma nemám. Děkuji

Nejlepší odpověď
elkon

Každý výrobce má jiný.

Další odpovědi
nyjono

Klasickým bochníkem myslíš kulatý nebo oválný tvar?

aliendrone

Neslyšels nikdy o RELATIVITĚ? NEDÁ SE přesně zmeřit, protože jeho velikost je RELATIVNÍ, záleží na okolnostech. Vzorec (přesný) je podobný Einsteinově STR (speciální relativitě), ale moc si ho nepamatuji. Vím jen, že je tam nepřímá úměra, ergo rozměry (i hmotnost) jsou tím menší, čím větší je hlad! ;) :D :D

zjentek

Napsal jsi něco zcela jinýho, co kecáš… ale palec ti dám.

nyjono

Elkon, každý výrobce má několik druhů a velikostí 😁 😁

elkon

A co jiného jsem napsal? Pouze jinými slovy.

zjentek

To bych neřekl… ale o tom by bylo potřeba polemizovat s annas, ne se mnou.