Rokio

Jak byste ohodnotili tento vtip?

Povídají si dvě babky na návsi..
„Tak co dostala vaše Deniska od té nové známosti, od toho Itala?“
„Prej asi syfilis..“
„A co to je?“
„Nevím, ale bude to větší než Mercedes. Deniska povídala, že jestli je to pravda, tak se v tom poveze celá vesnice..“

zdroj vtipu: azbestus.cz
zdroj obrázku: pixabay.com

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

jiná odpověď

Tento vtip je už hodně starý. Zřejmě z doby, kdy nebylo běžně používáné slovo syfilis, ale auto zn. Mercedes ano.

Takže mezi dvěma babičkami došlo k nčdorozumění. Jak se říká, jedna mluvila o koze, druhá o voze.

Další odpovědi
Gus_Fring

Předpokládám, že 2 je „chvalitebný“ vtip. Takže bych dal 2. Pousmál jsem se, ale není to nic, co by mě rozchechtalo.

metro

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.