Avatar uživatele
blablabla

dobrý den. Prosím co to znamená Suchý humor a jak se pozná ? předem díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? david22 před 4337 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Suchý humor zpravidla nevyvolá bouři smíchu, ale jen přijemně polechtá bránici. Ne každý je schopen ho pochopit 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Moje thajská manželka tvrdí,že na velikosti penisu nezáleží. Ale stejně bych byl ráději,kdyby ho neměla! .....No,sama nevím,kam bych tento vtip zařadila,prostě se mi dnes líbil.Já osobně si myslím,že „suchý humor“ je takový ten anglický- ne vulgární, ne oplzlý a ne každému se líbí a ne každý ho musí pochopit…:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Suchý humor je opak mokrého. Mokrý humor je takový při kterém se smíchy počurám. Takový jsem ale již dlouho neslyšel. Dnes je slyšet pouze morbidní z parlamentu, senátu, hradu nebo od soudu a tam se již nejedná o malou stranu ale o velkou.
Doplňuji:
No vidíte, ukázalo se, že ne každý je opravdu schopen pochopit suchý humor.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Příklady, co jsem našla na netu:
“Slečno?”
“Ano prosím?!”
“Nešla byste na kafe?”
“Ale ano, ráda!”
“Tak jděte!”

Otázka na ministra Dobeše u soudu:
„Jaký je Váš vztah k poslankyni Suché“?
Odpověď Dobeše: „Řekl bych, suchý“.

Venku mrzne čím dál tim víc, a ta moje ženská nedělá nic jinýho, než že čumí přes okno.
Jestli to tak půjde dál, budu ji asi muset pustit dovnitř…

Od čeho maj ženy po čtyřicítce pruhy přes prsa?
Od tepláků.
…(omlouvám se předem ženám nad 40, ale já k nim taky patřím:-) )

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Často se mu říká i britský nebo inteligentní humor. Je založen na vtipných slovních obratech, rychlé a pohotové reakci na danou situaci, ostrém a břitkém glosování, mnohdy je až rýpavý nebo víceméně urážející. Není prvoplanový, ani přehnaně „vystavěný“. Pro někoho může být až snobský. Výborným příkladem suchého humoru je kultovní britský seriál Červený trpaslík.
Doplňuji:
Přidávám ukázku z Červeného trpaslíka – výběr pár zásadních fórků. 🙂
http://www.you­tube.com/watch?v=lrGDW_Y­6tEM&feature=y­outube_gdata_pla­yer

Upravil/a: Damiana

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Suchý ´anglický´ humor občas nájdeme aj tu na tejto stránke. Vyžaduje to zásadne meravú chladnú tvár bez akejkoľvek mimiky so smútkom v očiach a kľudný, najlepšie až ľahostajne monotónny hlas, čo potom núti poslucháčov zapriahnúť sivú kôru mozgovú do činnosti. Bránice sa vďaka tomu začnú rozkmitávať, až keď rečník odíde, niekedy až nasledujúci deň…
Priznám sebakriticky, len pre fajnšmekrov , som ho občas použila aj tu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek