Mrzlo u vás dnes k ránu?

Tady byly 3mínusy.
Jak to bylo u vás?Museli jste ráno škrábat mráz ze skla u auta,nebo jste se pováleli pěkně v peří?

Nejlepší odpověď
jáára

sem vstával v 9, tak nevím

Další odpovědi
anonym

Byla pěkná kosa, ale jestli mrzlo, to nevím, to já ráno nestíhám.

anonym

U nás ne, ale venku bylo – 3 °C.

štamgast

Včera i dnes +3 stupně. Ale zima i tak pořádná, klepal jsem se ráno i pod třema vrstvama.

Mc Merkurion

ano i ne,já se válel v posteli a stará škrábala okna,protože jela do práce,a mimochodem,už vče­ra…

Frogman

Ano, mrzlo, taky jsem musel škrábat mráz ze skla.
Ale bude hůř… :DD

ReHu

Když jsem šla spát, byly +4°C.
Soused mi říkal, že kolem 5.ráno měl na baráku +1°C a o 50 m níž, u lesa, je tam trochu dolík a mokro, tam prý bývá pravidelně o 3 stupně míň. Takže taky pod 0.

anonym

I blbce Barbakane napadne,že nemrzlo u vás v bytě ,ale venku.

anonym

Hňupové nikdy nepochopí, že to je vtip, který ale určitě neznáš. Máš googl , tak ji ho najdi!

anonym

Hubinku mám moc pěknou,to mi věř,usměvaviu,up­římnou a někdy i sladkou.

anonym

… a může být připravená i na tekutou stravu.
O té úpřimnosti raději pomlč!

anonym

Komu?Tvej paní?

anonym

Moji paní neber do tvoji nevymáchané huby.

anonym

Jen jsem ti odpověděl na toji otázku:
Zde:

Zlatý
barbakan

Hňupové nikdy nepochopí, že to je vtip, který ale určitě neznáš. Máš googl , tak ji ho najdi!
Tak jsem jí ho hledal.

Frogman

Lol. :DD