Existuje bílý humor, když je i černý?

Nejlepší odpověď
annas

Protože platí zákon jednoty a boje protikladů, musí být i humor bílý.

Jak ho chápat? Může to být humor od bilých jedinců, tedy bělochů 🙂

Samozřejmě jinak bych řekla, že je to humor ze života, který pobaví, neuráží, zkrátka nevinný, má nadnesený pohled na skutečnost, a to bez nějakého postranního úmyslu.

Další odpovědi
bolak

Jdou dva policajti a vidí 4 cikány, jak nesou vanu.
Řeknou si, že se pobaví a zastřelí postupně všechny 4 cikány.
Z vany pak vyleze skin a vzteká se: „Týden nový auto a pneumatiky v prdeli!“

badisko

jasne cerny homor je cerny …zbytek je bily humor …:D
Doplňuji:
dnes me pobavil tento vtip…:D

Byl jeden mladý muž a chtěl být slavným básníkem. „Chci, aby má díla četl celý svět, aby lidé při čtení propadali emocím, aby křičeli, plakali, rudli vzteky a dupali a nikdy nezapomněli, co četli.“ Jeho přání se splnilo. Píše v Redmondu chybové hlášky pro Microsoft.

panxnotdead

bílý je „normální“ humor