Avatar uživatele
deny555

Dobré filmy

Zdravím všechny dobré lidi,a prosím o nějaké tipy na pěkné a kvalitní filmy.Díky nastokrát.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5120 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Toruk

Zde (níže) je odkaz na žebříček nejlepších 200 filmů dle českých diváků. Souhlasím s 1. místem: Vykoupení z věznice Shawshank (1994), u mě ještě mezi nejlepšími je třeba Sedm životů, nebo Svět podle Prota.
Doplňuji:
Pro bubcu: nedávno jsem se na tomto serveru dozvěděl, že bezplatný download není trestný. Potom, proč nestahovat zdarma. Například na ulozto.cz jsou snad všechny možné filmy.

Zdroj: http://www.csfd­.cz/zebricky/nej­lepsich-200-filmu/

Upravil/a: Toruk

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

já vím,že to není přesně co chcete,asi jste myslal něco konkrétniho,ale mně nic zrovna nenapadá,snad "Vini,Vidi,Vi­ci"český film,ale tady máte dobrý link:

Zdroj: http://filmy.zkou­kni.org/online-filmy/akcni/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Zkute „Flmy zdarma“ Ony sice zdarma nejsou,platí se- třeba SMS- je jich tam cca 1800,jeden vyjde tak na 6–7 kč.Je výhodné „vrazit“ do toho 99 Kč (SMS)=14000 MB. Za to kilo jsem si jich stáhnul,tuším asi 15. A delší,než 18ti min stahování neznám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Nedávno jsem shlédla český historický film Ve jménu krále a Roden opět bodoval. Je fakt dobrý. (Roden i film).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SinceX

Doporučuji filmy:
Nepřítel před branami – válečný film
A.I. Umělá Inteligence – Sci-fi
Skleněný dům 2 – Thriller
Proroctví – Thriller, Horror
Bolt – Animovaný film
Zelená Míle – drama
Stáhni mě do pekel (pekla) – horror

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zalezi na vkusu divaka,me osobne se libil Ctihodny obcan,Vymena,Bratri a Grifin a Phoenixova

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lejla37

zkuste www.filmax.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek