Avatar uživatele
cizrna

Doporučíte dobrý sci-fi film?

Můžou být áčkové i béčkové a zařazeno prakticky do jakýkoliv žánrů (drama, psychologicky, thriller,…) tedy kromě animáků a nějakých fantasy vymyšlených „pohádek“. Taková scifárna o budoucnosti, kdy po shlédnutí filmu si řeknete: „jo tak takhle nějak si tu budoucnost predstavuju“. Muze to byt o čemkoliv: vesmír, planety, roboti, počítače, atd… Hlavni podmínka je ta, aby ten děj byl alespoň trochu realisticky v smyslu budoucnosti. Jestli mi rozumíte, mate nějaké doporučení?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3066 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chachar1922

Vyměřený čas – na ten jsem si dneska vzpomněla. Líbil se mi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nerevarin

Gatacca, Blade Runner, Ex Machina, Ostrov, Dredd, Interstellar, Mechanický Pomeranč, Marťan, Hunger Games, Minority Report, Total Recall, Potomci Lidí, District 9, Já Legenda, Já Robot, Světová Válka Z, Oblivion (Nevědomí)

Upravil/a: Nerevarin

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Tikot hodin, Počátek, Minority report, Na hraně zítřka, Nevědomí, Elysium.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SickBreed

Co se vizí budoucnosti týče, mám velice rád Equilibrium http://www.csfd­.cz/film/10638-equilibrium/preh­led/.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

Blade Runner.. kdo neviděl tento film, tak není správný fanda sci-fi..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

doporučuju film Tajemná záře nad Pacifikem z 80´let. Je to o tom,že skupina lidí se dostala v oblasti Berm.trojůhelníku do minulosti.Dál prozrazovaz nebudu.Supr film

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

novoroční projev opilce z Hradu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hans51

To Nerevarin:

Marťan je dobrý film, ale kniha mne zaujala mnohem více, nemohu jinak než ji vřele doporučit 😉

před 3066 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek