cizrna

Doporučíte dobrý sci-fi film?

Můžou být áčkové i béčkové a zařazeno prakticky do jakýkoliv žánrů (drama, psychologicky, thriller,…) tedy kromě animáků a nějakých fantasy vymyšlených „pohádek“. Taková scifárna o budoucnosti, kdy po shlédnutí filmu si řeknete: „jo tak takhle nějak si tu budoucnost predstavuju“. Muze to byt o čemkoliv: vesmír, planety, roboti, počítače, atd… Hlavni podmínka je ta, aby ten děj byl alespoň trochu realisticky v smyslu budoucnosti. Jestli mi rozumíte, mate nějaké doporučení?

Nejlepší odpověď
chachar1922

Vyměřený čas – na ten jsem si dneska vzpomněla. Líbil se mi.

Další odpovědi
Nerevarin

Gatacca, Blade Runner, Ex Machina, Ostrov, Dredd, Interstellar, Mechanický Pomeranč, Marťan, Hunger Games, Minority Report, Total Recall, Potomci Lidí, District 9, Já Legenda, Já Robot, Světová Válka Z, Oblivion (Nevědomí)

iceT

Tikot hodin, Počátek, Minority report, Na hraně zítřka, Nevědomí, Elysium.

SickBreed

Co se vizí budoucnosti týče, mám velice rád Equilibrium http://www.csfd­.cz/film/10638-equilibrium/preh­led/.

Luxx

Blade Runner.. kdo neviděl tento film, tak není správný fanda sci-fi..

mojitek

doporučuju film Tajemná záře nad Pacifikem z 80´let. Je to o tom,že skupina lidí se dostala v oblasti Berm.trojůhelníku do minulosti.Dál prozrazovaz nebudu.Supr film

lexx

novoroční projev opilce z Hradu

Hans51

To Nerevarin:

Marťan je dobrý film, ale kniha mne zaujala mnohem více, nemohu jinak než ji vřele doporučit 😉