balca

Doporučil by mi někdo nějaké dobré filmy na dlouhou cestu? Díky

Doplňuji:
na žánru nezáleží,ale spíše komedie,akční nebo klidně i horor.

Nejlepší odpověď
Pájo

Jaký žánr?
Doplňuji:
Na dlohou cestu jsou dobré seriály. Co já vím třeba:

Dexter
Stargate (Atlantis, Universe)
Serenity – FireFly
The Pacific
Trucky na ledě
Ultimate Survival – Přežití v divočině , Bear Grylls (discovery chanel)
Ewan McGregor -na mašině kolem světa

Nebo pak tedy nějaké filmy…
..doporučji otevřít si www.csdf.cz
žebříčky…a podle hodnocení si něco vybrat.

Takhle je to opravdu střelba od pasu.

Další odpovědi
pusinka50

Já mám ráda spíš starší osvědčené filmy, ty nové většinou nestojí za nic. Thrilery jsem dnes jmenovala u otázky Barbakana. Komedie se mi líbí Danyho parťáci s G.Cloonem a J. Roberts, Loupež po italsku je taky velmi dobrá, Deník Bridget Jonesové a Bridget Jonesová s rozumem v koncích s R.Zelweger, Smrtící léčba s H.Grantem, Slečna drsňák se S.Bulock, Po čem ženy touží s M.Gibsonem, Ženich na útěku s R.Zelweger, Láska s výstrahou s H.Grant a S.Bulock, Pravdivé lži s A.Scchwarze­negerem a Lee Curtis, Chyť mě, když to dokážeš s L.d.Caprio......

baghira

Spíš než film doporučím knihu. Jeden film tě zabaví na necelé dvě hodiny, jedna kniha i na pár dní.

Elk

Pějme píseň dohola – Hřebejk , komedie. Ve státním zájmu – divadlo Plzeň – Procházka. Hrdý Budžes – Bára Hrzánová. Jakýkoli Cimrman – www.uložto.cz