Tropical

Poradíte mi nějaké dobré filmy?

Jsem nemocny takze lezim cely den doma a vylozene se nudim,tak potrebuju rady na nejake filmy.Nejradeji mam komedie,akcni a bojove filmy.Poradi nekdo fakt dobry filmy?Jinak mam rad novejsi filmy..
Doplňuji:
Dekuji za nejake tipy.Ale bohuzel tyhle filmy jsem videl.Prosim kazdy kdo to navsivi at napise nejake filmy dekuji :)

Odpovědi
Janča169

Scarry movie-Hororová komedie ta mě baví a je mi 11 let
Jmenuji se Erl-komedie
Simsnovi-komedie,animovaný (pobaví v každém věku ;) )
Mr.Bean-Komedie

A vše si můžeš najít na youtube.com
Přátelé-seriál
Avatar-asi Akční
Harry Potter-nevímm jaká kategorie

Snad ti to bude stačit

Zdroj: http://filmy.ki­notip.cz/

iceT

Ninja assassin,Turnaj zabijáků,Rychle a zběsile,Zabij,nebo budeš zabit,Faster,Suc­ker punch…

Těžko ti poradit,kdyžs už všechno viděl,ale zkus si vybrat na csfd,tam je docela výběr,stačí zadat specifika.

HDMI

doporučuju velkej biják to je úplně prdelovina.Ta­xi,taxi je dobrej,ale zkus spíš taxi 4.Pak doporučuju trestná lavice,policejní akademii(1,2,3,4,5,­6 no prostě všechny ty akademie).Forist Gump,Bitva u termopyl,Rrrrrrr,­deník slabocha,bermudský trojuhelník(je to myslím seriál).

masakrmen

Tropická bouře, Mafiosso, Zombieland, pokuď si vyděl originál Bitva u Thermopyl tak Tohle je Sparta!

casey

No tech je, nerad bych se rouhal, ale taky bych si chvilku polezel a na neco koukl. Bohuzel casu je mene, nez bych si pral. Namatkou:

Rychlejsi – Faster
Oci války – Triage,Colin Farrel,2009
Nezastavitelny – Unstoppable,D­.Washington,2010
Red -B. Willis.2010
Final Destination (ma 4 dily)
Černý jestřáb sestřelen – Black Hawk down-valecny
Dokonalý trik – The Prestige
Zlocinec – Felon
Proroctví – Knowing – N.Cage
Nepřítel státu-Enemy of the state – Will Smith

Fun1k

Něco, co nikdy nezklame:
Zahulíme, uvidíme
Soumrak mrtvých
Pátý element
Zastav a nepřežiješ (jedno jaký)
Shrek