Avatar uživatele
kyklopfalo

Poradí mi někdo pěknej scifi film?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 5011 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Podle mého mínění jsou nejlepší filmy z této kategorie filmy Kontakt z roku 1997 a I.T. Mimozemšťan.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

co tak treba Symptom pandorum,Svet zitrka,Valka svetu,Invaze…nebo klasika Hvezdne valky…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Luss

Priznavam se, ze nejsem velky fanda sci-fi, ale za srdce me chytil film: A.I. Umela inteligence. Tak lidsky a smutny film, o lidech, lasce a citech, jsem dlouho nevidela. A pritom je to poctive sci-fi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tata

Pokud sháníte opravdu dobré sci-fi budete muset hodně dlouho hledat, proto že to co se dnes vydává za sci-fi filmy je hrůza. Jaký koli triller který jedná o záchraně planety, nebo zlikvidování vetřelce a je zasazen do blízké nebo vzdálené budoucnosti ještě není sci-fi i když se za něj mediálně vydává. Pokud chcete opravdovou sci-fi snažte se zjistit od koho pochází scénář. Pokud je podkladem osvědčený spisovatel vědecko fantastické literatury, lze předpokládat že by se mohlo jednat o dobrý film. Jinak co znám tak zatím nejlepší sci-fi filmy podle mne je 2001 vesmírná odysea, Blízké setkání třetího druhu, ale i zfilmované povídky našeho spisovatele Nesvadby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyja

Pro někoho to bude možná sci-fi a někdo tomu uvěří, ale každopádně je to film podle skutečné události a já ho všem doporučuji: 4. druch

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Mně se líbil Avatar.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Midoc

Adéla ještě nevečeřela.

před 1300 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek