Avatar uživatele
Šárinka*

Prosím kde se stahuj zdarma filmy?(ale ne na ulozto)

prosím napište!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? chudst před 4689 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Jenze ulozto je pravdepodobne nejlepsi volba. Neplatite a stahujete rychlosti 300kbs. Odkazy na filmy ke stahnuti najdete napriklad na www.warforum.cz . Ale ty vas zavedou jen napriklad na rapidshare, ktery je, pokud nemate premiovy ucet, na stahovani katastrofalni, stejne jako vetsina ostatnich serveru. Chcete-li seznam stahovacich serveru, tak napriklad:

Atd, atd, atd, atd. Ale vsude se plati. Chcete-li si stahnout jeden film, pak je to asi jedno. Chcete-li si jich stahovat vice, zjistete si, jaky vam nejvice vyhovuje. (Nejvice odkazu byva na rapidshare.com, plati se tam tusim v prepoctu 1500kc/rok, chcete-li stahovat bez omezeni). Z ceskych doporucuju pak share-rapid a ulozto.

===============

Pres torrent nestahovat! Porusujete zakony CR, protoze pres torrent nejenze data prijmate, ale i data odesilate, coz je trestne. Takze ani nebudu radit, jak na to.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Berušinka

Třeba přes torrent – ale to si ještě musíš stáhnout speciální program. Víc nevím, instaloval mi to přítel.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rutka_007

ahoj. vsechno nam zrusily a ted je to dost tezke. ja doporucuji stahovat pres sdilej.cz není tam vse nac si vzpomenete ale zatim lepsi neni

Avatar uživatele
no107064

Tohle je zajímavý, taky by mě to zajímalo, protože právě všechno je bez placení nepoužitelný, jediný co je použitelný tak je ulozto.cz, ale netvrdte mi, že český uložto je jediný na světě, kde se dá najít vcelku všechno a přitom stahovat zdarma … snad musí být i něco většího ne?

před 2611 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bon Bon

Ulož to je nejlepší no, ale zdarma se dá stahovat třeba i na FastShare.cz

před 1176 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek