JanaViki

Jak stáhnout CELÝ film?

Mám problém. Stáhla jsem si do notebooku film LOL (z uloz.to), ale nebylo tam asi posledních 15 minut. Podle mě to bude tím, že mi to mamka zaklapla ještě dřív, než se to stáhlo (aůe ukazovalo mi tam, že už je to celé stažené). Nemáte něaký jiný důvod nebo radu? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Braník

Asi stáhnout film znovu,jinak to nevidím.

Další odpovědi
Konan-Pain

Stahování se zrušilo, asi právě kvůli zaklapnutí. :) Mě to potom také ukazuje, že je to stažené a chybí tomu pár minut ;)

Dochy

některé prohlížeče (nebudeme jmenovat Operu 😉 mají funkci „navázat přerušené stahování“ – stačí v seznamu downloadů ťuknout tuším pravým na neúplný soubor. Podívejte se, jestli to váš prohlížeč umí také. Jo a bacha, některé filmy jsou uložené neúplné, tak si nepomůžete… Zkontrolujte délku u vás a udávanou délku na webu (velikost souboru).

briketka10

podívej se na víc filmů na Uloz.to ..myslím tím kapacitu
některé mají menší a některé větší u těch s větších se ti
stáhnou celé a hlavně se podívej i na čas :)
dám ti příklad :
http://www.uloz­to.cz/hledej/?q=Pli­vu%20na%20tvuj%20hrob%20­%282010%29%20CZ%20da­bing.avi

Bedy

Tady pomůže film stáhnout znovu.
Doporučuju předtím odstranit historii procházení, včetně dočasného adresáře – v Internet Exploreru zkratla Ctrl+Shift+Delete (nebo klik na ozubené kolečko-Zabezpečení-Odstranit historii procházení), v ostatních prohlížečích bude podobný postup a pak film stáhnout znovu (a klidně do jiné složky).

V Internet Exploreru i v jiných prohlížečích samozřejmě je správce stahování a tam lze obnovit přerušené stahování – ovšem stahujete-li z Ulož.to free (tedy bez přihlášení a kreditu – tzv. VIP stahování), tak se stahování spustí znovu od znova.

Pokud se zavře víko notebooku, tak se jen zhasne obrazovka, není-li nastaveno jinak (například přechod do úsporného režimu (režimu spánku).

Nebo Vám mohu doporučit stahovací program FreeRapid Downloader, který je zdarma, v češtině a bez instalace – lze ho dát i na flešku.