afro.disiak

Z jakých stránek můžu stahovat filmy zdarma?

dobrý den. chtěla jsem si zdarma stáhnout nějaké filmy, ale bohužel neznám žádné stránky odkud bych mohla stahovat. jsem v tomto začátečnice, tak se prosím nezlobte, že se ptám. nevíte o nějakých takových stránkách? děkuji

Nejlepší odpověď
Jahoda

Stahovat zdarma můžete např. z těchto stránek:

www.ulozto.cz
www.movie-library.cz
www.stahuj.ki­notip.cz

Nikdo se tu na Vás přece nezlobí. Od toho tu jsme, aby jsme si pomáhali a ne se na vzájem na sebe zlobili. Přeji pohodové stahování a mnoho pěkných zážitků ze stáhnutých filmů. 🙂