Spartaboy

Jak si na Uložto stáhnout jen začátek filmu?

Prosím vás když si stáhnu jen 50 mb a ne celých 700 bude to vždy znamenat že si stáhnu jen začátek a půjde ten začátek vždy přehrát?

Nejlepší odpověď
Edison

Ne… datový soubor není filmový pás.

Další odpovědi
Schluker

V zadnem pripade ne. Soubor se nemusi podarit otevrit vubec.

VLC player umí přehrávat videa která nejsou stažena celá. Z ulož.to jsem si vždy dával stáhnout film a hned jsem ho pustil. Občas se stálo že to nestíhalo stahovat tak se to seklo ale stačilo to znovu pustít.

Funna

je to jeden soubor jako celek, nejde stáhnout jen část…pokud chceš vidět jen začátek, musíš si ho pustit (pokud to jde, ale spíš jsou tam jen ukázky) a nebo ho najít na serveru, kde se dá přehrát online…je jich celkem dost…

anonym

Ano jde to. Už chvíli po zahájení stahování ještě před jeho dokončením můžeš ten soubor náhledově přehrávat ve VLC nebo MPV . . Ten částečně stažený soubor bude obsahovat všechny datové proudy od počátku to nějaké minuty, také video, audio stopy i titulky. Takto nedotažený soubor ale není formálně validní takže ne všechny přehrávače jej dokáží přehrát, zvládne to ale bez potíží VLC (u formátu mkv,avi,ogv,web­m,av1,mpg,ts,vob,­..) formát mp4 je v tomto výjimkou s jeho částečně staženou podobou si ani VLC neporadi.