Osbourne

Stahování filmů z uloz.to

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat co mám udělat,když si stáhnu z ulož to nějaký film a některé mi jdou přehrát celé a některé ne a tak se chci zeptat,jak to mám udělat aby mi to přehrálo všechny ty filmy

Nejlepší odpověď
rynek878

Já už jsem to tady jednou psal,každý si chváli uloz,to,ale že tam každý nahraje kdejaký šunt,to nikdo neříká.Osobně stahuji na jiných serverech kde zaplatím 99 kaček pomocí smsky a mám tam 15Gb filmů,stahuji jeden film 5–6 minut a vím,že mi to bude fungovat.

Další odpovědi
anonym

na ulozto se zkuste pri stahovani ridit alespon tim ze stahovany film je souborem vetsim nez 650MB a ma koncovku AVI nebo MKV … to by mohlo ve vetsine pripadu zajistit uspech.

stahujte pomoci download manageru jako napriklad Free Rapid Downloader, ten zajisti ze budete moci bez problemu stahovat na etapy, uprostred treba i vypnout nekolikrat pocitac. Stahovani bude odolne proti nahlemu preruseni spojeni k internetu. http://www.so­sej.cz/Freera­pid-Downloader.html

jinak je mozne ze to nemuzete prehrat proste jen proto ze nemate dostatecne vybaveny prehravac (jde predevsim o kodeky ktere zajistuji podporu ruznych video formatu) … stahnete si prehravac VLC www.videolan.org a zkuste to otevrit v nem.

// jinak souhlas s rynkem, patrne hovori o „ceskych torrent trackerech“ – vyhledejte si na googlu, je to skutecne spolehlivejsi i rychlejsi, rychlost neni nikym limitovana a u kazdeho torrentu je diskuse ve ktere se snadno dozvite v jake je dany film kvalite, a vylozene nepouzitelna videa se tam ani pres moderatora obsahu nedostanou… zustava pouze ryzko sledovani anti-p2p organizacemi a skutecnost ze film pri stahovani i automaticky sdilite coz je u nas nelegalni.

vlastina

Stahuji na VIPFILE ale i v ULOŽTO za koruny-99kč a dobrý