kvikal

film Hunger…

viděli jste někdo film Hunger z roku 2008 ? … pro mě osobně to byl velmi silný film. Popravdě poprvé jsem ani pořádně nevěděla do čeho jdu takže jsem skončila po půl hodině a musela dělat něco jiného. Není to moc snadný film ale myslím, že je moc dobře zpracovaný.
Líbil se Vám?
Koukli byste se na něj s přáteli/s někým z rodiny ?

Doplňuji:
Verko neděste tohle má 71%

http://www.csfd­.cz/film/250033-hlad/

Odpovědi
verka

Hledala jsem v recenzích, jestli jsem tento film třeba neviděla a nepamatuji si ho. Našla jsem strašně nízké hdnocení asi 31%. Tak to možná bude něco jiného.

Je to něco jiného, to jsem ráda.