Fallen Angel

Neměli byste někdo pár typů na nějaké filmy s náboženskou tématikou?

Myslím tím filmy typu: Andělé a démoni, Purpurové řeky atp. Čím víc, tím líp. Díky moc.
Popř. jakákoli doporučení na nějaké filmy (spíše horory, thrilery, dramata, psycho atp.) jsou vítány!!!
Doplňuji:
Nepište filmy natočené pod rok 1995.

Nejlepší odpověď
iceT

Šepot,Stigmata,Vy­mitac dabla,na vic si nevzpomenu.
Jak stare by filmy mely byt?
Doplňuji:
Sedm,Dabluv advokat,Constan­tin,Vrazdy podle Jidase,Antikris­t,Devata brana,Dabel,Pojidac hrichu…je jich docela dost,kouknete se kdyz tak na csfd a tam budete skoro v raji,tam se da vybrat podle vasich kriterii…

Další odpovědi
led

Siedma pečať – pokresťančovanie Škandinávie
Meno ruže – inkvizícia
Cid – boj o moc v Španielsku – kresťanstvo, islám
PS.
Prepáčte, prehliadla som, že chcete od 1995 do dnes.

Tak žiadne body, prosím.