Kelt

Co byste si vybrali, čím byste chtěli být?

Určitě má každý oblíbený film, herce atd. Dovedete si představit, že by Vás režisér oslovil, abyste danou roli ve filmu hráli Vy osobně? Možná roli, možná scénu. Například některá žena by toužila být s Banderasem, muži mají zase svůj idol. Nejde o to, kolik je Vám let a jak je starý onen film, respektive herci v něm. Prostě mne zajímá, zda by se někdo pro něco rozhodl. A aby to bylo fér, tak má každý maximálně 3 možnosti, ale stačí i jedna. Děkuji.

Nejlepší odpověď
iceT

Mě by se líbilo být Bondgirl,nejlépe po boku P.Brosnana,naštěstí na to nemám tělesné proporce.
Pak by se mi líbilo být s Macgyverem,to je ten co z metly uměl vyrobit atomovku,jenže ten si vystačil i bez bab,pokud si vzpomínám.
A do třetice mě nikdo nenapadá,snad jedině být na place na Stříbrném jezeře a nebo být jedním z Rychlých šípů,vždycky se mi líbil Jarka Metelka.

Další odpovědi
Damiana

Jéé, no tak to mám jasno okamžitě. Může být i animáč? Pak jedině v Simpsonových – a nejlépe nějaká pořádná zápletka, ve které budu pohromadě s Homerem a Monty Burnesem.
Co se hraných filmů týká, pak Kristián (role Zuzanky – už kvůli těm róbám, tanci a celkové atmosféře).
A do třetice, Noční můra v Elm Street a můj miláček Fredy Krueger. Ale musel by se do mě zamilovat a né mě vodkrouhnout. Ale to už měním i scénář. 🙂

RyuzakiKate

Ze seriálů by pro mě byla čest hrát například v Black Books a podobných britských sitcomech^^ z amerických seriálů moje srdcovka Six Feet Under..
Co se filmů týče, tak bych se ráda motala kolem mých oblíbenců, což je Malcolm McDowell a Sam Riley. Nebo bych se zhostila nějaké důležité role, se kterou bych se sžila.. Třeba v Pianistce, Sid & Nancy, Trainspotting, Čistá duše a další výborný kousky…

Sarrow

No, já jsem nenáročný, mě by stačilo si zahrát nějaký ten díl po boku posádky Červeného trpaslíka :D

Irisa

Určitě bych si zahrála v Pirátech z caribiku :D, nejen kvůli Deppovi… líbilo by se mi to prostředí, ty ostrovy a příroda :)
Doplňuji:
Taky něco pohádkového, třeba Letopisy Narnie nebo Pán prstenů (který se natáčel na Novém zélandu :))

fcoop

Už odmala jsem si vroucně přál zahrát si v „Babičce“ babičku.
Představoval jsem si v duchu,jak bych skákala přes plot pro pírko.
A kněžna by pravila:„Šťastná to žena“.

Hamon

Nejraději bych byl pouze divák.

NikkiHeat

Chtěl bych si zahrát Castla, myslím Ricka Castla…chtěl bych hrát po boku herečky Stany Katic.

petra15

iceT
smela bych te tedy jako Bondgirl zastoupit? Rozdelily bychom si to : mne by zachranoval a s tebou by se pak sel za odmenu vyspat…:) A Macgyver – „ten, co si vystací i bez bab“–to znamená, ze je toho názoru,„dokud má obe ruce zdravé, tak na babu nevleze"ne? Hlavne, aby si toho nevsimnul profesor sociálních ved Yanek1, ale on to urcite vsechno neprocítá…:)Den­gerový sexismus je prece mojí specialitou…:)Vís jak jsem ho dopálila(Divají se vám muzi naschvál…)…("mohu mistoprísezne prohlásit, ze nejsem schopen podívat se jí ani na prsa“),Btw. tázající se neni tím…:-)---ted jsem si vsimla, ze on tady zabalil…skoda profesore…:-)to by zase stálo za to…:-)

iceT

Ale samozřejmě,že mě můžeš zastoupit jako Bondgirl,ale u Macgyvera neplatí nic o zdravých nebo nemohoucích rukách;seriál byl všechno jen ne romantikuš telenovela.Macgyver zachránil vždycky všechny a všechno za pomoci zdravého rozumu a trochy techniky a fyziky a štěstí samozřejmě.Takže sice erotikuš za odměnu nebývalo,ale i tak se mi líbily ty jeho vlasy,vypadal furt jak kluk s hnízdem na hlavě.

Damiana

RyuzakiKate: V Pianistce? A přímo hlavní roli? Téda… Úplně mě mrazí…

Damiana

Hamon: Divák? A v jakém filmu?:-D

Hamon

Myslím, že už tak se točí dost braku, každý nýmand a neumětel, který by se jinak neuživil, si říká herec nebo herečka… a já bych tomu jen nasadil korunu. To, že nikde nehraju, je můj způsob zkvalitňování filmového umění.

Damiana

Aha:-) Já si nemyslím, že je vśechno tak zlé, ale to neva.:-)
Když jsi psal divák, tak mě napadl Svěrák v Pane, vy jste vdova!
„Dobré, trochu naturalistické…“

arygnoc

niečo zo sci-fi, cestovanie vesmítom.
nejaký konkrétny film ani nie – proste bez príšer, len také cestovanie vesmírom, časom (stopárov sprievodca po galaxii).