Greneia

Co mám vařit?

Moje typická otázka každý den, co mám vařit a nejšílenější je, když proběhnu veškeré potraviny, co doma máme a nic mne nenapadá, nemám na nic chuť, taky se vám to stává? Mimochodem, co jste vařili, nebo vařit budete vy? :))

Nejlepší odpověď
kropitko

kuřecí polévku a pečené kuře se zeleninou,brambory jsem zcela vyjmečně nahradila těstovinami. Zítra budu asi dělat obyč.jídlo knedlíky s vajíčky,v sobotu karbanátky a v neděli králíka,ale ještě nevím jak. Mezitím se chystám až dojíme kuřecí polévku,udělat zelňačku.

Další odpovědi
člověk

dnes na oběd:škubánky s makem a povidlím
na večeří kočičí sekaná,kočičí proto,že ji baštím s kočkama
zítra francouzká bábovka,pozítří dukátové buchtičky,nedělní večeře,jarní salát:mladé kopřivy,ředkvič­ky,jogur,pica chléb a hlavně červené mňam už teť

panenka

Taky se mi to stává že mám plnou lednici a nevím co vařit,ale většinou mě rychle něco napadne.Já jsem dnes dělala Flamendr s hranolkama a Bramborovou polévku.Zítra budu vařit Brambory pečenou sekanou a šopský salát který mám moc rada,v Sobotu budu dělat Smažený květák a v Neděli Pečené kuře a rýži.

Michal

Časopisy jsou doslova prošpikovány nápady.Televize taky.Nikdy nezklamalo pečené maso s bramborem a cibulačka.Nebo česnečka.Nemluvě o plotovarech.

ReHu

Dříve jsem to probírala s mužským, co je pryč, tak to nechávám až na dobu, kdy dostanu na něco chuť.

Člověče to už je druhá odpověď, co odpovídáš jako člověk 🙂.

lorja

Dnes jsme měli na oběd bramborovou polévku s májovkama / už letošní / a druhé jídlo byly vepřové nudličky jako čína s těstovinami a okurkovým salátem.Na zítřek si mužská část rodiny přeje drůbeží vývar s nudlemi a kuře na paprice s knedlíkem.

Tata

Když nevím co vařit, tak to jsou šunkafleky. Moje maminka je vařila vždy když prala (prádlo jí zabralo celí den, no vyvařovat a potom valcha to chtělo čas). Dvacet minut na přípravu flíčku dle návodu a mezitím nakrájet a ohřát šunku nebo uzené, vše promíchat a objed je hotov. Udělala jich vždycky tuplovanou dávku (druhý den musela žehlit) a další den byli flíčky zapečené. Nebo Dám na pařák kuřecí uzená stehna a spolu s nimi zeleninu, vše napařuji asi deset minut a podávám s vařenými bramborami.Rychlé a dobré jsou i těstoviny s různými omáčkami.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.