Avatar uživatele
aramah

Co uvařit?

Co vařit,neděle sobota. poradíte? Nápad = žádný. Děkuji všem.
Doplňuji:
Nerozumím pane Bigfoot,za prvé nemyslím že mám něco společného s odchodem pani Zajpo.Za druhé jsem si nevšimla že zrovna vás žádám o vaši reakci.Za třetí proč jste tak strašně negativní?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda, flodur, BIGFOOT před 4998 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Já v NEDĚLU vařím řízky,flamandr,ku­ře,pečenou sekanou,ted když mám cukety tak dělám i cukety né tedy každý týden ale vždy z toho něco vyberu a v Sobotu rizoto,smažený sýr,španělský ptáček,je toho dost ale většinou abych nevařila to samé tak se dívám do kuchařky a ptám se samozdřejmě rodiny co by si i oni dali aby se to jídlo snědlo.
Doplňuji:
To BIGFOOD-kvůli mě určitě zajpo neodešla já osobně jsem jí nic neudělala a nikdy jsem se nepletla do něčeho pokud se mě to netýkalo.Takže pokud nechcete slušně odpovědět uživatelce aramah na otázku tak nevím proč sem píšete.Já jsem napsala že tyto jídla nejsou všechny které vařím je jich spoustu ale že většinou se stejně rodiny zeptám co vařit abych právě nevařila furt ty stejné jídla

Upravil/a: panenka

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Spiritus

všude rostou houby,tak jestli vám nevadí tak třeba houbový závin..udělá se smaženice,přidá se k ní smetana a zabalí se to do listovýho těsta…jednoduchý a výborný

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Toruk

BIGFOOT: O co Ti jde šťoutrale? Máš blbou náladu? Sám sis ji pokazil, sám si ji zase naprav… nebo se o tom jdi poradit se Zaj-po… a neotravuj kvůli tomu ovzduší tohoto webu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Jeden den hlívový guláš a druhý den rybu.

Omylem jsem dala bod Bigtootu. Neřekla bych, že Zaj-Po patřila k nejlepších uživatelům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

RE: BIGFOOD
Pokud někdo nesnese odpor proti náboženskému fanatismu, tak ho tu nikdo nedrží.
Vy si nejspíš namísto víkendového jídla dáte spolu se ZAJ-PO poklek před krucifixem a dvoudenní modlitbičku.
Ramadán (měsíc půstu) ale mají tento měsíc pouze muslimové. A většina křesťanů to s pátečním postěním se zase tak nepřehání, ale nikdo vám v tom nebrání…
Doplňuji:
Děkuji ti BIGFOOD za názorný příklad. Tvůj příspěvek je opravdu „o ničem“!
Jen mi je divné, proč z tohoto nedostatku jsme obviňováni my?

Upravil/a: Bumbes

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Květákové placičky,merunkové knedlíky,lečo,za­pečený květák se sýrem,nebo nějakou rybku a dobrý salát.Na neděli volím pečené vepř.ocásky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Aramah tak to máme stejné, já taky nevím, ale zatím se tím nezatěžuju. Uvařím až co mě momentálně trkne do hlavy. A nebo taky ne. V tomto ohledu mám výhodu, protože se nemusím nikoho ptát, protože si vařím/nevařím pouze sama pro sebe. Takže to je velice jednoduchá volba.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

A co zkusit mexiko,čínu,spe­kacky na pivu,rizoto,kar­benatky…tech moznosti je spousta.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
flodur

Dal bych si svíčkovou ale není čas.Tak to asi vyřešíme takto:
http://www.zas­mejse.cz/vtip­ne-obrazky/v9308-svickova.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Rajská, karbanátky, franc.bramb + okurk. salátek, lečo – mňam, špan.ptáček, rizoto, špenátek + bramb.,knedl., nějaká rybka? třeba treska je dobrá, pizza, špagáty, těstoviny + niva,…
Na na netu je spousta inspirace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Peču koláče jeden meruňkový a druhý švestkovy. Hodně žmolenky, bílé kafe dobrota jak od maminky.Plněné papriky mněl jsem strach že jich bude moc, nakonec žádná nezbyla.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aramah

Dagry to je ono já jsem také většinou sama ale přijedou mladí a tak chci něco extra.ahoj aramah.

před 4998 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek